Patarimai

Supermaisto dubuo

4 „supermaisto“ produktai, kurie padidins jūsų energijos lygį šią vasarą

Ar kartais jaučiate, kad šiltą vasaros dieną visiškai neturite jėgų, kad ir kiek kavos puodelių būtumėte išgėrę? Ir visai nesvarbu, kad vakar ilgai miegojote. Šioje situacijoje jūs tikrai ne vieni! Vasarą jaustis pavargusiu yra visiškai normalu, kadangi daug energijos išnaudojame norėdami atvėsinti kūną. Geriausias sprendimas šioje situacijoje – gerti daug vandens. Be to, rekomenduojame į dietą įtraukti keletą produktų, vadinamų supermaistu – tai yra daug maistinių medžiagų turintis maistas, pasižymintis puikiu poveikiu sveikatai ir turintis įtakos energijai.

 

  1. Acai uogos

Šios uogos savyje turi labai daug vitaminų ir mineralų, tokių kaip cinkas, geležis, varis, manganas, magnis, kalis ir fosforas – šios medžiagos gali suteikti jums daug energijos ir pagerinti jūsų ištvermę. Šis skanus supermaistas yra labai efektyvus kai jaučiamas išsekimas, ypač po mankštos. Jame taip pat neįtikėtinai daug antioksidantų, kurie gerina smegenų funkciją ir padeda susikaupti po ilgos, sunkios dienos.

Supermaistas

 

  1. Ženšenis

Ženšenis yra vienas iš produktų, suteikiančių daugiausia energijos. Atlikti tyrimai parodė, kad ženšenis aktyviai stimuliuoja protą ir kūną, bei sumažina fizinį ir protinį nuovargį. Šis supermaistas subalansuoja HPA – tris liaukas, kurios reguliuoja energiją ir nuotaiką, bei kontroliuoja kūno reakciją į stresą. 

Supermaistas

 

  1. Kombucha

Jeigu pavargote nuo neigiamo energetinių gėrimų ir kavos poveikio, rekomenduojame išbandyti kombuchą. Ši arbata laikoma tikru sveikatos eliksyru, kuris gali suteikti jums natūralų energijos impulsą visai dienai! Šis supermaistas, kuriame yra antioksidantų, vitamino B ir truputį kofeino, padeda jums išlikti energingiems ir greitai atsigauti po išsekimo.

Supermaistas

 

  1. Maca

Maca šaknys yra puikus energijos šaltinis. Tiesą sakant, šis supermaistas šimtmečius buvo naudojamas kaip tonikas ir yra labai populiarus tarp sportininkų. Maka turi daug vitamino A, B, C ir D, geležies, cinko, kalcio ir baltymų, jame nėra kofeino ar perdirbto cukraus, todėl tai puikus būdas natūraliai ir sveikai padidinti savo energiją. Šis supermaistas taip pat gali padėti pagerinti jūsų sportinę būseną ir skatinti raumenų augimą.

Supermaistas

 

Šiuos ypatingomis savybėmis pasižyminčius maisto produktus įtraukti į savo dietą yra labai paprasta. Kadangi vasarą karštis tiesiog siurbte siurbia iš mūsų energiją, dabar pats geriausias laikas savimi pasirūpinti. Šis nedidelis pakeitimas turės didžiulį poveikį jūsų energijos lygiui ir gebėjimams sutelkti dėmesį. Vasaros dienas galėsite praleisti jausdamiesi žvalūs ir aštrūs. Jau nekalbant apie tai, kad aukščiau išvardyti supermaistai turi kitų neįtikėtinų privalumų sveikatai, pavyzdžiui, mažina vėžio riziką, mažina kraujospūdį, padeda kovoti su uždegimu ir padeda numesti svorio. Nepamirškite jų įtraukti į savo maisto prekių sąrašą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *