Patarimai

strijos nėštumo metu

Kaip sumažinti strijas nėštumo metu?

Nėštumas yra magiška ir neeilinė, tačiau daug psichologinių ir fizinių jėgų reikalaujanti patirtis. Nuolatinis nuovargis, pykinimas, nugaros skausmai – ir tai tik maža dalis to, ką patiria būsimos motinos. Keičiasi ir jų kūnai, ko pasekose atsiranda daugelį moterų itin erzinantis reiškinys – strijos.

 

Kas yra strijos?

Staigiai padidėjus svoriui arba augant kūdikiui gimda ir pilvas išsiplečia, oda nespėja temptis ir to pasekoje atsiranda odos įtrūkimų, kurie ir vadinami strijomis. Jos gali atsirasti ant pilvo, krūtinės, šlaunų, liemens, sėdmenų. Savo išvaizda jie primena mažus randelius.

 

Kaip sumažinti strijas?

Kai kurios moterys, norėdamos sumažinti strijas, naudoja įvairius losjonus ir kremus, kad pagerintų odos elastingumą. Kiti atsigręžia į kiek sudėtingesnes procedūras, pavyzdžiui, lazerinę arba plastinę chirurgiją. Mes šiandien norime jus supažindinti su natūralesniu ir lengvesniu jų pašalinimo būdu – ir tam užteks sauso kūno aliejaus „Cocosolis Strech Mark“. 

strijos nėštumo metu

Lengvos tekstūros sausas aliejus įsigeria greitai ir giliai. Su patentuota veikliąja medžiaga – saldžiųjų baltųjų lubinų sėklų ekstraktu, kuris padeda suvaldyti nėštumo metu atsiradusias strijas. 

Nėštumo metu tenka jaudintis dėl praktiškai visko, tačiau iš šio sąrašo galima išbraukti strijas. Aliejų mišinys yra geriausias ir saugiausias būdas užkirsti joms kelią. Tad pats laikas šį grožio eliksyrą įtraukti į savo nėščiosios rutiną, kad oda būtų sveika, spindinti ir be strijų.

Taip pat galima išbandyti ir paprastus būdus:

  • Prižiūrėkite savo mitybą. Tai daryti naudinga ne tik dėl svorio augimo, bet ir fakto, kad tinkame maiste yra daug medžiagų, kurios didina odos elastingumą (pavyzdžiui, vitaminai A ir E). Priminimas: didelis vitamino A kiekiai gali pakenkti kūdikiui, tad visa tai aptarkite su savo gydytoju.
  • Drėkinkite odą. Daug stebuklų tai nepadarys, tačiau gali padėti nuraminti besitempiančios odos niežulį.
  • Stenkitės šiek tiek pajudėti. Nereikia bėgti maratono ar eiti pasivaikščioti 5 km. Galite tai daryti ir namuose, tvarkydamiesi, mankštindamiesi, kiek leidžia savijauta. Judesys pagerina kraujotaką, o ši – odos elastingumą.

strijos nėštumo metu

Bet kokiu atveju, nėštumas yra labai gražus laikotarpis, ir kol vienas moteris strijos erzina, kitų jos visiškai nejaudina – ir tai yra puiku! Mylėkite ir rūpinkitės savimi – jūs to nusipelnėte.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *