Patarimai

jaukiems namams

Kokios detalės atneša namams jaukumo?

Ar kada nors internete pamatę itin gražių namų nuotrauką susimąstėte, kaip smagu būtų turėti tokius namus patiems? Visi svajojame apie jaukią ir gražią erdvę, tačiau ne visi žinome, kaip tokią susikurti savo namuose. Vieni juos pagyvina vaikų piešiniais, kiti – prabangiomis dovanomis, o treti renkasi dekoracijas, kurios jiems yra arčiausiai širdies.

Šiame tekste pasidalinsime keliomis idėjomis, kaip papuošti savo namus, kad jie būtų jaukesni:

 

  • Geras apšvietimas – raktas į sėkmę. Atsižvelkite, kiek kambaryje yra šviesos šaltinių: langų, lempų, kokio atspalvio lemputės yra naudojamos (šilto ar šalto atspalvio). Jaukiai atmosferai sukurti labiausiai tinka šiltas apšvietimas (geltonos spalvos). Čia taip pat labai pasitarnaus kvepiančios žvakės, žavesio pridės ir vienspalvės girliandos.
  • Nepamirškite augalų. Augalai yra puikus jaukių namų ingredientas, kadangi jis yra gyvas daiktas, pulsuojantis gyvybe. Jeigu finansinė padėtis neleidžia pernelyg išlaidauti, dauginkite jau turimus augalus, paprašykite, kad daigelių nuo savo gėlių padovanotų draugai. Ir nenusiminkite, jeigu augalas nuvysta – taip nutinka net ir patyrusiems sodininkams. Nepasiduokite ir bandykite vėl – tai padės sukurti jaukią ir gražią erdvę.
  • Kvapų galia. Net jeigu namai atrodys jaukiai, tačiau kvapas juose nebus malonus, erdvė tikrai nebus ta vieta, apie kurią svajojote. Tad nepamirškite namų kvapų. Perspėjame – nereikėtų rinktis pačių pigiausių, kurie per 2-3 dienas visiškai praranda bet kokį kvapą. Jeigu norite suteikti savo namams jaukumo, reikėtų skirti daug dėmesio namų kvapui – jis yra pirma sensacija, su kuria susiduriame peržengę slenkstį.

jaukiems namams

  • Skoningos dekoracijos. Daugelis turime įprotį kaupti įvairius daiktus. Dovanas, suvenyrus, per išpardavimą įsigytas statulėles (kurių, dažniausiai, nesugalvojame kur padėti). Tačiau kai kurios dekoracijos gali labai pagyvinti interjerą. Ar esate girdėję apie epoksidinę dervą? Ją pasitelkiant sukuriami kvapą gniaužiantys meno kūriniai, kuriuos gali įsigyti kiekvienas! Parduotuvė https://www.somore.lt/ siūlo rankų darbus padėklus, pagamintus naudojant būtent epoksidinę dervą. Tokia vienetinė interjero detalė gali pridėti daug žavesio jūsų namų erdvei. 
  • Venkite tuščių sienų. Turite paveikslų, tačiau vis nerandate laiko juos pakabinti? Tikimės, kad šis tekstas pastūmės iš karto juos pakabinti. Jeigu paveikslų neturite, galite naudoti daug pigesnę alternatyvą – įrėmintus spaudinius. Suteikite savo sienoms gyvybės, nes tuštumos pakankamai prisižiūrime ir ofisuose bei oficialiose patalpose. 

 

Tikimės, kad šie paprasti patarimai padės atnaujinti savo namų erdvę ir suteikti jai daugiau šilumos ir jaukumo. Nebijokite eksperimentuoti – juk visą jaukumą įsivaizduoja skirtingai, tad neteisingų sprendimų yra ne tiek jau ir daug.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *