Patarimai

Kodėl korėjietiška veido kosmetika tokia populiari visame pasaulyje?

Kodėl korėjietiška veido kosmetika tokia populiari visame pasaulyje?

Jeigu bent kiek domitės odos priežiūros tendencijomis, tikrai esate girdėję tokius terminus kaip “k-beauty”, “glass skin”, “korean skincare routine” ir pan. Tiesa – už lakštines veido kaukes, bb kremus taip pat galime padėkoti korėjiečiams. Korėjiečių odos priežiūros kosmetika populiari visame pasaulyje, o spalvotų, ryškių ir nuotaikingų kosmetikos pakuočių tiesiog neįmanoma nepastebėti, ar ne?

Atrodo, kad korėjietiška odos kosmetika turi atskirą vietą grožio meistrų, kosmetologų, nuomonės formuotojų ir tinklaraštininkų širdyse. Šiame straipsnyje pateiksime šiek tiek naudingos informacijos, kuri padės suprasti korėjietiškos kosmetikos fenomeną pasaulyje.

Kas yra k-beauty?

Paprastai tariant, šis terminas apima ir reiškia korėjiečių įtaką odos priežiūrai, kosmetikai, procedūroms ir aplamai visam grožio pasauliui. Šią įtaką daro, žinoma, Pietų Korėja.

Pagrindinis Pietų Korėjos moterų tikslas – turėti švelnią, porcelianinę ir tarsi stiklinę odą. Korėjietės skiria daugiau laiko ir pinigų būtent odos priežiūrai ir investuoja į odos sveikatą, o ne maskavimą ir odos slėpimą po dekoratyvinės kosmetikos priemonėmis.

Korėjietiška kosmetika

Kuo ypatinga korėjietiška odos priežiūra?

Nesibaigiančios inovacijos ir naujausios technologijos

Korėjiečiai labai rimtai žiūri į grožio pasaulio verslą. Šie žmonės visada ieško ko nors naujo, investuoja į naujausias technologijas, atlieka tyrimus ir daug eksperimentuoja. Jie daug išmano apie kosmetikos sudedamąsias dalis, jų derinimą ir poveikį odai. Korėjietės turi labai aukštus standartus kosmetikai, nori jos efektyvios ir puikiai žino kokio tikslo nori pasiekti, o kosmetikos gamintojai stengiasi patenkinti reiklias klientes.

Jau šiek tiek užsiminėme, bet ar žinojote, kad būtent korėjiečiai sukūrė iki tol nematytų produktų, tokių kaip: lakštinės kaukės, bb kremai, kompaktinės pagalvėlės, pleistrai nuo spuogų, kaukės paakiams ir pan.

Sparčiai augant korėjietiškų odos priežiūros priemonių paklausai pasaulyje, didžiųjų Korėjos kosmetikos bendrovių konkurencija dėl novatoriškiausio korėjietiško prekės ženklo išaugo. Todėl korėjietiškos grožio priežiūros priemonės visada yra vienu žingsniu priekyje kitų.

Korėjietiška kosmetika

Švelnios kosmetikos formulės

Kadangi net 56,8% korėjiečių turi jautrią odą, korėjietiška kosmetika dažnai yra švelni, natūralios ir draugiškos sudėties. Tai leidžia korėjietiška kosmetika džiaugtis labai gausiam žmonių ratui, kadangi ji nedirgina, nepažeidžia ir rūpinasi oda, o savo mėgstamiausius produktus atranda ir tie, kurių oda linkusi į aknę ir itin jautrios odos savininkai. Toks universalumas taip pat prisideda prie korėjietiškos kosmetikos populiarumo fenomeno.

 

Susitelkimas ties prevencija

Korėjiečių tikslas naudojant kosmetiką – problemų išvengti, o ne jas bandyti išgydyti jau atsiradusias ir susiformavusias. Jie mąsto paprastai – kam laukti, kol atsiras spuogų ar raukšlių, jei galima šiandien daryti viską, kad to išvengti?

Nuo pat mažens vaikai sužino kaip teisingai rūpintis savo oda, kad ji būtų sveika. Neretai korėjiečiai jau 20-ies pradeda naudoti paakių kremus, kad raukšlių išvengtų kuo ilgesnį laiką, o ne griebiasi kremo 40-ties, kai raukšlės jau susiformavę. Laikydamiesi šios „dėmesio prevencijai” filosofijos, jie supranta, kad nuoseklumas ir kantrybė yra labai svarbūs jo veiksmingumui. Savo odos priežiūros rutinoje jie naudoja produktus nuosekliai, o ne naudoja juos tik vieną kartą ir tikisi greitų rezultatų. Likusio pasaulio  filosofija, priešingai, yra labiau orientuota į greitą problemos sprendimą, kai ji jau atsirado. Deja, kartą atsiradus problemai, sunkiau panaikinti žalą ir grąžinti odai jos pirminę, sveiką būklę. Būtent nuoseklumo ir kantrybės iš korėjiečių turėtumėme pasimokyti!

 

Aukšta kokybė ir didelis efektyvumas

Be minėtų priežasčių, korėjiečių odos priežiūra visame pasaulyje įtakinga dėl savo veiksmingumo. Produktai sukurti taip, kad oda būtų gerinama iš vidaus – drėkinama, maitinama, atkuriama ir stiprinama.

Korėjietiška odos priežiūra gali padėti jums įgyti sveiką ir laimingą odą, nes dėmesys skiriamas ne tik išorei, bet ir vidui. Jos sukurtos taip, kad būtų naudojamos nuosekliai ir rezultatai išliktų ne kelias dienas ar valandas, o mėnesius.

Kasdien skirkite laiko savo odai su naujaisiais grožio puoselėtojais ir būsite pakeliui į rezultatus, kurių norėjote pasiekti.

 

Geresnis kainos ir kokybės santykis

Korėjietiška kosmetika įrodo, kad nebūtina išleisti daugybės pinigų kosmetikai tam, kad turėtumėte sveiką ir gražią odą. Atsižvelgiant į tai, kokios aukštos kokybės ingredientai ir pažangios technologijos naudojamos kuriant korėjietiškos kosmetikos formules, kainos ir kokybės santykis yra nepralenkiamas. Smagu, kad galime džiaugtis kosmetikos privalumais už prieinamą kainą, neaukojant kokybės.

Jeigu dar nemėginote korėjietiškos kosmetikos, pats laikas tai padaryti ir atrasti savo mylimiausius produktus! Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į visame pasaulyje pripažintus korėjietiškos kosmetikos prekės ženklus, tokius kaip: When, Tony Moly, Laneige, Mizon ir pan.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *