Patarimai

Veido priežiūros arsenalas kovoje su spuogais

Veido priežiūros arsenalas kovoje su spuogais

Spuogai – odos problema, kuriai įveikti reikia ne tik kantrybės, bet ir tinkamų priemonių. Nors spuogai dažniausiai siejami su paauglystės laikotarpiu, jie gali pasireikšti bet kuriame gyvenimo tarpsnyje dėl įvairių priežasčių. Laimei, šiuolaikinė kosmetologija siūlo platų efektyvių produktų asortimentą. Bet kurie iš jų yra veiksmingiausi ir kaip pasirinkti tinkamą priemonę sau?

Štai keletas svarbiausių priemonių nuo spuogų, kurias verta įsitraukti į odos priežiūros rutiną:

 

Veido kremas nuo aknės

Pirmoji linija kovoje su spuogais dažnai yra specialūs veido kremai. Jie turi priešuždegiminių ir antibakterinių savybių, padeda reguliuoti riebalų gamybą odoje ir mažina paraudimus. Dažniausiai jie yra praturtinti salicilo rūgštimi, benzoilo peroksidu ar cinku. Rekomenduojame išbandyti Dr. Jart+ Ctrl-A Teatreement Moisturizer revoliucinį veido kremą, sukurta specialiai spuoguotai odai. Sudėtyje esantis Teatreement™ (arba medžiotojo aliejaus esencija) efektyviai kovoja su odos uždegimais, mažina raudonumą ir spuogų atsiradimą. Kremas yra lengvos tekstūros, tad puikiai tinka kasdieninei priežiūrai.

Prausiklis nuo spuogų

Tinkamas veido valymas yra kertinis akmuo bet kurioje odos priežiūros rutinoje. Prausikliai nuo spuogų pašalina odos nešvarumus, neleidžia poroms užsikimšti. Svarbu pasirinkti prausiklį, kuris ne tik švaro, bet ir neužkerta drėgmės odoje.

Pleistrai nuo spuogų

Tai greitas ir veiksmingas būdas atsikratyti atskirų spuogų. Pleistrai sugeria perteklinius riebalus, mažina uždegimą ir greitina spuogo gijimo procesą. Jie yra ypač naudingi dideliems, uždegusiems spuogams. Vieni populiariausių rinkoje greito veikimo COSRX hidrogeliniai pleistrai nuo spuogų. Šie pleistriai ne tik padengia ir apsaugo dirginantį spuogą, bet ir padeda sumažinti uždegimą bei raudonumą, dėka sudėtyje esančių ingredientų. Pleistrai yra beveik nematomi ant odos, todėl juos galima dėvėti dieną ar naktį.

Lokalios priemonės nuo spuogų

Lokalios priemonės yra skirtos tiesioginiams taikymams ant spuogų. Jie gali būti tiek gelio, tiek kremo formos ir turi intensyvesnę veiksmingų ingredientų koncentraciją.

Veido kaukės sutraukiančios poras

Porų sutraukiančios kaukės padeda sumažinti spuogų atsiradimo tikimybę, nes mažina porų dydį, dėl ko mažiau nešvarumų patenka į odą. Į odos priežiūros rutiną rekomenduojame įsitraukti When® Creamy Mud poras valančią ir mažinančią kaukę. Ji efektyviai valo poras, sugeria perteklinę odos riebalų gamybą ir padeda atgaivinti odą, palikdama ją švaria ir gaivia.

 

Kaip pasirinkti tinkamą priemonę?

Pasirinkus priemones nuo spuogų, svarbu atsižvelgti į savo odos tipą ir problemas, su kuriomis susiduriate.

  1. Riebioji oda: pasirinkite produktus, kurie reguliuoja riebalų gamybą ir neturi aliejaus.
  2. Sausoji oda: rinkitės produktus, kurie ne tik kovoja su spuogais, bet ir drėkina odą.
  3. Jautrioji oda: venkite per stiprių ingredientų ir rinkitės švelnias priemones.

 

Ar visada reikia kreiptis į specialistus?

Nors daugelis priemonių nuo spuogų yra prieinamos be recepto, kartais būtina konsultacija su dermatologu, ypač jei pastebite, kad spuogai tampa chroniška problema arba neatsitraukia ilgą laiką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *