Akių pieštukai, apvadai

Akių piestukai ir apvadai – svarbiausi įrankiai, pabrėžiantys akis ir suteikiantys joms gylumo. Šie produktai leidžia formuoti, ryškinti ir išryškinti akis, padėdami kurti tiek kasdieninius, tiek ryškesnius vakarinius įvaizdžius.


Naudodami akių pieštukus ir apvadus galėsite sukurti bet kokį makiažą - nuo subtilaus ir natūralaus iki ryškaus ir dramatiško. Mūsų asortimente rasite platų spalvų, tekstūrų ir formų pasirinkimą, kad galėtumėte rasti tobulą produktą savo poreikiams.

Akių pieštukai ir apvadai pabrėžia akis ir suteikia joms išraiškingumo, vizualiai koreguoja akių formą ir gali būti naudojami įvairiems makiažo efektams sukurti.

Prieš naudodami akių pieštuką ar apvadą, šiek tiek pašildykite jį tarp pirštų. Pradėkite nuo plonos linijos ir palaipsniui storinkite ją, kol pasieksite norimą efektą. Jei pieštukas per kietas, galite jį šiek tiek pagaląsti. Jei apvadas per skystas, galite jį nuvalyti vatos tamponu. Akių pieštukus ir apvadus geriausia naudoti kartu su tušu, kad makiažas išliktų ilgiau.