Akių šešėliai

Akių šešėliai – akcentas jūsų žvilgsniui. Priklausomai nuo nuotaikos ir progos, pasirinkite švelnius dienos atspalvius ar ryškius vakarinius spalvų derinius. Leiskite jūsų akims kalbėti už jus!

-28%
Neturime
14,2519,80
Daugiau
-39%
Original price was: 14,80€.Current price is: 9,00€.
Pasirinkti savybes

Akių šešėliai – tai nepakeičiama kosmetikos priemonė, padedanti sukurti begalę skirtingų akių makiažo variantų. Su jais galite paryškinti savo akis, suteikti joms gylio ar sukurti dramatišką vakarinį įvaizdį.

Kaip pasirinkti akių šešėlius:

Odos atspalvis: Rinkdamiesi akių šešėlių spalvas, atsižvelkite į savo odos atspalvį. Šviesios odos savininkėms tinka šviesios ir pastelinės spalvos, o tamsios odos savininkėms – ryškesnės ir sodresnės spalvos.
Akių spalva: Akių šešėlių spalvas galite derinti prie savo akių spalvos. Pavyzdžiui, mėlynaakėms tinka rudos, auksinės ir vario spalvos, žaliaakėms – violetinės, rožinės ir rudos spalvos, o rudaakėms – mėlynos, žalios ir auksinės spalvos.
Proga: Rinkdamiesi akių šešėlius, atsižvelkite į progą, kuriai makiažą darote. Kasdieniam makiažui tinka natūralios ir subtilios spalvos, o vakariniam makiažui – ryškesnės ir dramatiškesnės spalvos.