Maskuojamosios priemonės

Maskuojamosios priemonės – gelbėtojos nuo nepageidaujamų odos nelygumų. Jos padės paslėpti spuogus, tamsias paakių dėmes ar kitus nedidelius trūkumus, leisdamos jums jaustis pasitikinčiai ir šviežiai. Tegul jūsų oda atrodo nepriekaištingai visą dieną!


Tinkamai parinkta ir naudojama maskuojamoji priemonė gali padėti jums pasiekti tobulą ir ilgai išliekantį makiažą. Pas mus rasite populiariausias maskuojamąsias priemones – BB kremus, pudras, kreminius maskuoklius, pieštukinį makiažo korektorių ir kita.

Patarimai, kaip pasirinkti ir naudoti maskuojamąsias priemones:

• Odos tipas: Rinkdamiesi maskuojamąją priemonę, atsižvelkite į savo odos tipą. Jei turite riebią odą, rinkitės produktus be aliejaus. Jei turite sausą odą, rinkitės drėkinančius produktus.
• Padengimas: Pasirinkite maskuojamąją priemonę pagal norimą padengimo lygį. Jei norite lengvo padengimo, rinkitės BB kremą, o jeigu sunkesnio naudokite makiažo pagrindą ir pudrą.
• Spalva: Maskuojamosios priemonės spalva turėtų būti šiek tiek šviesesnė nei jūsų odos atspalvis.
• Naudojimas: Prieš tepdami maskuojamąją priemonę, nuvalykite ir nusausinkite veidą. Naudokite maskuojamąją priemonę taškeliais ant probleminių zonų. Švelniai sumaišykite su pirštais, kempinėle ar šepetėliu. Užfiksuokite pudra.