Kūno odos priežiūra

Pas mus rasite kūno priežiūros priemones, kurios paverčia kasdieninę rutiną tikru malonumu. Atraskite kokybiškus produktus, sukurtus maitinti, drėkinti ir apsaugoti jūsų odą, suteikiant jai sveiką, švytinčią išvaizdą. Čia rasite viską nuo įvairių kūno losjonų iki šveitiklių.

-16%
Neturime
11,3413,50
Daugiau
-12%
Neturime

Pasirinkus tinkamas kūno priežiūros priemones, galite pagerinti odos būklę, jaustis pasitikintys savimi ir atskleisti savo natūralų grožį. Kūno priežiūra sudaro tris pagrindiniai etapai: valymas, drėkinimas ir šveitimas.

Pradėkite nuo reguliaraus odos valymo. Naudokite švelnų prausiklį, kuris pašalins nešvarumus, prakaitą ir riebalus nepažeidžiant natūralios odos apsaugos. Atkreipkite dėmesį į jautrias vietas, tokias kaip pažastys, kirkšnys ir pėdos, kurioms gali prireikti dažnesnio valymo. Po prausimosi kruopščiai nuskalaukite odą ir nusausinkite švelniu rankšluosčiu.
Drėkinimas yra gyvybiškai svarbus norint išlaikyti sveiką ir hidratuotą odą. Kasdien tepkite drėkinamuoju kremu ar losjonu, ypač po maudynių ar dušo, kai oda yra labiausiai imli išsausėjimui. Rinkitės drėkiklį, kuriame yra jūsų odos tipui tinkamų ingredientų, tokių kaip hialurono rūgštis, glicerinas ar taukmedžių sviestas.
Reguliariai šveiskite odą, kad pašalintumėte negyvas ląsteles ir paskatintumėte odos atsinaujinimą. Naudokite švelnų kūno šveitiklį 1-2 kartus per savaitę, vengdami jautrių vietų. Po šveitimo kruopščiai nuplaukite odą ir nusausinkite švelniu rankšluosčiu.
Taip pat neužmirškite apsaugoti savo odą nuo žalingų saulės spindulių, kurie gali sukelti raukšles, pigmentines dėmes ir netgi vėžį. Kasdien tepkite odą apsauginiu kremu nuo saulės su SPF 30 ar aukštesniu apsaugos faktoriumi, net ir debesuotomis dienomis. Pakartokite kremo nuo saulės tepimą kas 2 valandas, o dažniau prakaituojant ar maudantis.

Rūpintis savo kūno oda yra investicija į jūsų sveikatą ir grožį. Įdėję šiek tiek pastangų, džiaugsitės sveika, skaisčia ir švytinčia oda.