Apsauga nuo saulės

Apsauga nuo saulės kūnui yra būtina saugant odą nuo ultravioletinių spindulių. Ji padeda išvengti saulės nudegimų, ankstyvo odos senėjimo ir didina saugumą nuo melanomos rizikos. Investuodami į kokybišką saulės apsaugą, rūpinamės savo sveikata ir grožiu.

-35%
-35%
Neturime
20,8032,00
Daugiau

Mėgaudamiesi vasaros saulę, nepamirškite apsaugoti savo kūno odos nuo žalingų UV spindulių. Apsauga nuo saulės yra esminė sveikos odos priežiūros dalis, ypač vasaros metu. Rinkdamiesi apsaugos nuo saulės priemones, atkreipkite dėmesį į šiuos aspektus:

Apsaugos faktorius (SPF): SPF rodo, kiek laiko ilgiau galite saugiai būti saulėje, palyginti su neapsaugota oda. Rekomenduojama rinktis SPF 30 ar aukštesnį kremą kasdieniam naudojimui, o SPF 50 ar aukštesnį – ilgam buvimui saulėje. Atsparumas vandeniui: jei planuojate maudytis ar prakaituoti, rinkitės kremą, kuris yra atsparus vandeniui bent 80 minučių. Ingredientai: rinkitės kremą, kuriame yra natūralių ingredientų, tokių kaip cinko oksidas ar titano dioksidas, kurie saugiai apsaugo odą nuo UV spindulių. Venkite kremų, kuriuose yra oxybenzone ar octinoxate, nes jie gali sukelti alergiją ir pakenkti jūros gyvūnams. Tepimas: kruopščiai tepkite kremą ant visos kūno odos, įskaitant ausis, pėdas ir rankas. Pakartokite tepimą kas 2 valandas, o dažniau prakaituojant ar maudantis. Papildoma apsauga: be kremo nuo saulės, dėvėkite skrybėlę, akinius nuo saulės ir lengvus drabužius, kad apsaugotumėte odą nuo saulės spindulių.

Rūpindamiesi savo oda ir naudodami tinkamas apsaugos nuo saulės priemones, galėsite mėgautis saugia ir gražia įdegio spalva be rūpesčių. Rekomenduojame išbandyti Cocosolis aukštos kokybės SPF losjonus, kurie užtikrins patikimą apsaugą ir leis džiaugtis saugiu įdegiu be rūpesčių. Šie losjonai pasižymi natūralia sudėtimi, plačiu apsaugos spektru, tinka jautriai odai ir yra atsparūs vandeniui.