Dušo geliai, prausikliai

Kūno prausikliai ir dušo geliai yra būtini kiekvieno asmens kasdienybei. Šie produktai švelniai valo oda, pašalina odos nešvarumus, kartu drėkindami ir maitindami. Įvairūs kvapai ir formulės leidžia kiekvienam rasti savo mėgstamiausią produktą, kad kūno priežiūros ritualas taptų tikru malonumu.

-25%
9,2212,30
Į krepšelį
-15%
-15%
-15%
-15%
-15%
9,1810,80
Į krepšelį
-25%
-25%
-15%

Dušo gelis ar prausiklis – tai ne tik higienos priemonė, bet ir galimybė pasimėgauti maloniais pojūčiais. Rinkdamiesi prausiklį, atkreipkite dėmesį į savo poreikius. Pasirinkite aromatą, kuris jus sužavi ir atpalaiduoja. Gaivūs citrusiniai, saldūs gėlių ar rytietiški kvapai – atraskite savo favoritą. Konsistencija – dar vienas svarbus aspektas. Kreminiai prausikliai švelniai valo odą, geliai suteikia gaivumo pojūtį, o aliejiniai prausikliai palieka ypatingą švelnumą. Sudėtis – ne mažiau svarbus faktorius. Rinkitės prausiklius su natūraliais ingredientais, kurie puoselėja odą. Aloe vera, taukmedžių sviestas, glicerinas – šie ir kiti ingredientai drėkina ir maitina odą.

Atraskite prausiklį, kuris ne tik valo, bet ir puoselėja jūsų odą, paversdamas kasdienį prausimąsi tikru malonumu. Mūsų asortimente rasite: Therme, Q+A, Hemp Seed, Malachite Cosmetics kūno prausiklius, dušo putas ir gelius.