Mamoms ir nėštukėms

Produktai mamoms ir nėštukėms yra specialiai sukurti atsižvelgiant į moterų poreikius šiuo svarbiu gyvenimo tarpsniu. Jie saugo ir maitina jautrią odą, padeda susidoroti su fizinais pasikeitimais ir suteikia būtiną komfortą būsimoms ir naujosioms mamoms.

-22%
81,16104,05
Į krepšelį

Motinystės kelionė – ypatingas laikas, reikalaujantis rūpesčio savimi. Mes siūlome platų natūralių kūno priežiūros produktų asortimentą, skirtą mamoms ir nėščiosioms. Hormonų pokyčiai, besikeičiantis kūnas gali sukelti įvairių odos problemų: sausumą, stangrumo praradimą, strijas. Atrinkti produktai padės pasirūpinti savimi ir išlaikyti odą sveiką bei gražią.

Atraskite švelnius ir drėkinančius kremus nuo strijų, kurie padės išlaikyti jūsų odą elastingą besikeičiančiam kūnui. Mūsų asortimente rasite kremų su taukmedžio sviestu, kakavos sviestu, bičių vašku ir kitais natūraliais ingredientais, kurie giliai drėkina, maitina ir regeneruoja odą.

Maitinamieji aliejai ir stangrinantys losjonai pasirūpins jūsų odos sveikata ir grožiu po gimdymo. Kokosų, migdolų, simondsijų aliejai pasižymi drėkinančiomis, antioksidacinėmis ir priešuždegiminėmis savybėmis. Jie padės atkurti odos elastingumą, stangrumą ir lygumą.

Taip pat turime produktų, skirtų specialioms odos problemoms spręsti. Pavyzdžiui, raminančių kremų speneliams, kurie padės sumažinti dirginimą ir skausmą žindymo laikotarpiu.