Lūpų priežiūra

Mūsų lūpų priežiūros kategorijoje rasite viską, kas reikalinga, kad jūsų lūpos būtų minkštos ir putlios. Nuo intensyviai maitinančių balzamų iki šveitiklių - čia sukaupta tai, ko reikia kiekvienam, norinčiam turėti tobulas lūpas. Leiskite mūsų produktams apsaugoti ir pašalinti bet kokius lūpų negalavimus, pabrėžiant natūralų grožį.

-10%
21,5523,95
Į krepšelį
-20%
Neturime
5,506,90
Daugiau
-16%
Original price was: 9,80€.Current price is: 8,20€.
Pasirinkti savybes
-14%
20,5523,95
Į krepšelį
-25%
-21%
-10%
Original price was: 12,50€.Current price is: 11,25€.
Pasirinkti savybes
-12%
Neturime
-14%
-10%
Neturime
-41%
Original price was: 22,90€.Current price is: 13,44€.
Pasirinkti savybes

Lūpos – jautri kūno dalis, kuriai reikia ypatingos priežiūros. Šaltas oras, vėjas, saulė ir netgi stresas gali jas išsausinti ir sudirginti. Tinkama lūpų priežiūra padės joms išlikti sveikoms, minkštoms ir gražioms. Mūsų asortimente rasite naktinės lūpų kaukes, kurios intensyviai drėkina ir maitina lūpas miego metu. Šių kaukių sudėtyje yra natūralių ingredientų, tokių kaip bičių vaškas, taukmedžių sviestas, vitaminas E ir hialurono rūgštis, kurie padeda atkurti lūpų drėgmę ir elastingumą. Lūpų balzamus, kurie apsaugo lūpas nuo išsausėjimo ir suteikia joms spalvos. Rekomenduojame rinktis balzamą, kuriame yra SPF, kad apsaugotumėte lūpas nuo žalingo saulės poveikio. O jeigu norite natūralaus įvaizdžio, rinkitės bespalvį lūpų balzamą. Taip pat turime įvairius lūpų aliejus, kurie suteikia lūpoms blizgesio, drėkina ir maitina lūpas. Lūpų aliejų galima naudoti atskirai arba kartu su lūpų balzamu.

Rūpestingai prižiūrint lūpas, jos bus sveikos, minkštos ir gražios. Pasirinkite lūpų priežiūros produktus, kurie atitinka jūsų poreikius, ir džiaukitės nepriekaištingomis lūpomis.