Paakių kaukės, kremai

Paakių zona yra viena jautriausių odos sričių, o mūsų paakių kaukių ir kremų asortimentas buvo kruopščiai parinktas atsižvelgiant į šią ypatingą sritį. Siekiant sumažinti raukšleles, patinimus ir tamsiuosius ratilus. Paakių kaukės ir kremai suteikia intensyvų drėkinimą ir atstatymą. Leiskite savo akims švytėti natūraliai gražiai!


Paakių oda yra plona ir jautri, todėl jai reikia ypatingos priežiūros. Paakių kremai ir kaukės sukurti specialiai šiai sričiai ir gali padėti sumažinti tamsius ratilus, paburkimą ir raukšleles. Paakių kremai drėkina ir maitina paakių odą, juos rekomenduojama naudoti kasdien ryte ir vakare. Rinkitės kremą, kuriame yra hialurono rūgšties, vitaminų C ir E, kofeino ar arbatmedžių aliejaus. O paakių kaukės suteikia intensyvesnę paakių odos priežiūrą. Jos gali būti hidrogelio, kolageno ar audinio pagrindu. Kaukės drėkina, maitina ir stangrina paakių odą, taip pat gali padėti sumažinti raukšleles.

Reguliariai naudojant paakių kremus ir kaukes, paakių oda taps lygesnė, stangresnė ir skaistesnė. Jūsų žvilgsnis bus kupinas gyvybingumo ir žavesio.