Serumai, esencijos

Veido serumai yra koncentruoti veikliųjų ingredientų šaltiniai, skirti spręsti konkrečias odos problemas. O veido esencijos galima sakyti yra tarp tonikų ir serumų, jos pasižymi lengva tekstūra ir gali intensyviai maitinti odą, paruošiant ją tolimesnei odos priežiūrai.

-15%
28,8033,90
Į krepšelį
-17%
Neturime
-15%
Neturime
-12%
-10%
Neturime
-20%
-14%
-34%
Neturime
10,5015,90
Daugiau
-20%
-30%
Neturime
-34%
Neturime
10,5015,90
Daugiau

Veido serumai ir esencijos – tai koncentruota odos priežiūros priemonių grupė, skirta spręsti įvairias odos problemas. Šios priemonės pasižymi lengva tekstūra ir greitai įsigeria į odą, suteikdamos jai maistingų ir drėkinančių ingredientų. Serumai yra lengvos tekstūros ir sudėtyje turi didelę koncentraciją aktyviųjų ingredientų. Jie gali padėti spręsti įvairias odos problemas, tokias kaip raukšlės, pigmentinės dėmės, spuogai, dehidratacija ir kt. O esencijos yra dar lengvesnės tekstūros nei serumai ir pasižymi drėkinančiomis savybėmis. Jos padeda atkurti odos drėgmės balansą ir suteikia jai gyvybingumo.

Serumus ir esencijas reikia naudoti po veido valymo ir tonizavimo. Nedidelį kiekį priemonės tepti ant pirštų galiukų ir švelniai įmasažuoti į veido ir kaklo odą. Leisti priemonei visiškai įsigerti prieš tepdami kitą odos priežiūros priemonę. Serumai ir esencijos naudojami kasdieninėje odos priežiūros rutinoje – rytais ir vakarais.

Serumai ir esencijos – tai puikus būdas pagerinti odos būklę ir suteikti jai gyvybingumo. Pasirinkę tinkamas priemones ir naudodami jas reguliariai, džiaugsitės sveika ir gražia oda.