Tonikai, dulksnos

Veido tonikai naudojami po valymo žingsnio, jie pašalina likusius nešvarumus, balansuoja odos pH ir paruošia odą serumo ar kremo įsiskverbimui. Rezultatas - gaivesnė, atgaivinta oda. O veido dulksnos yra puikus sprendimas, kai norite suteikti savo veidui trumpalaikį drėkinimo, gaivumo ar blizgesio poveikį.

-15%
Neturime
-20%
21,6027,00
Į krepšelį
-13%
-16%
Neturime
-10%
-10%
Neturime
-10%
-20%
-12%

Veido tonikai ir dulksnos – tai odos priežiūros priemonės, skirtos atkurti odos pH balansą po valymo ir paruošti ją tolesniems odos priežiūros žingsniams. Be to, tonikai ir dulksnos gali drėkinti, gaivinti ir raminti odą. Veido tonikai dažniausiai būna skystos konsistencijos ir tepami ant vatos diskelio, kuris vėliau braukiamas per veido odą. Tonikai gali padėti pašalinti nešvarumus ir makiažo likučius, atkurti odos pH balansą ir sutraukti poras. Veido dulksnos yra lengvos tekstūros ir purškiamos ant veido odos. Jos gali drėkinti, gaivinti ir raminti odą. Dulksnos taip pat gali būti naudojamos makiažui fiksuoti.

Veido tonikai ir dulksnos – tai puikus būdas atgaivinti, sudrėkinti ir paruošti odą tolesniems odos priežiūros žingsniams. Pasirinkę tinkamas priemones ir naudodami jas reguliariai, džiaugsitės sveika ir gražia