Veido kaukės

Mūsų asortimente rasite daugybę lakštinių ir tepamų veido kaukių iš Pietų Korėjos pagal skirtingus odos poreikius. Sukurtos naudojant pažamngias technologijas ir praturtintos natūraliais ingredientais. Veido kaukes rekomenduojama naudoti 1-2 kartus per savaitę.

-17%
-19%
27,5033,80
Read more

Pasimėgaukite atpalaiduojančiu SPA ritualu savo namuose su veido kaukėmis! Įvairūs kaukių tipai leis atgaivinti, sudrėkinti ir pamaitinti jūsų odą, suteikiant jai gyvybingumo ir sveiko spindesio. Veido kaukes rekomenduojame rinktis pagal savo poreikius, pavyzdžiui: sausai odai ieškokite drėkinančių ir maitinančių kaukių su hialurono rūgštimi, taukmedžių sviestu ar avokadų aliejumi. O riebiai odai, rinkitės valomąsias ir stangrinančias kaukes su moliu, aktyvuota anglimi ar cinku. Turint jautrią ieškokite hipoalerginių kaukių be kvapiklių ir dirginančių ingredientų. Brandžios odos savininkėms rekomenduojame rinktis stangrinančias, raukšles mažinančias kaukes su kolagenu, retinoliu ar peptidais.

Korėjietiškos veido kaukės – tai puikus būdas pagerinti odos būklę ir suteikti jai gyvybingumo. Išbandykite jas ir patys pajuskite skirtumą!