Priemonės nuo celiulito

Priemonės nuo celiulito yra sukurtos kovoti su nereguliariais odos paviršiais, atsirandančiais dėl riebalų sankaupų. Jų sudėtyje esantys aktyvūs ingredientai padeda stimuliuoti kraujotaką, drėkinti odą ir suteikti jos elastingumą, paliekant sklandesnį ir sveikiau atrodantį odos paviršių.


Celiulitas – tai struktūriniai pokyčiai poodiniame riebaliniame sluoksnyje, kurie sutrikdo mikrocirkuliaciją ir limfos atitekėjimą. Dažniausiai pastebimas ant šlaunų bei sėdmenų, tačiau gali atsirasti bet kurioje organizmo vietoje, kur yra riebalinio audinio sluoksnis. Celiulitas – tai ne tik estetinė problema, bet ir gali sukelti diskomfortą bei nepasitikėjimą savimi. Mes siūlome platų priemonių nuo celiulito asortimentą, kuris padės jums atgauti lygią ir stangrią odą.

Atraskite šildančius ir vėsinačius kremus ir aliejus, kurie suaktyvina kraujotaką, mažina riebalų sankaupas ir stangrina odą. Mūsų asortimente rasite produktų su jūros dumbliais, kofeinu, guaranos ekstraktu ir kitais natūraliais ingredientais, kurie efektyviai kovoja su celiulitu.

Be to, nepamirškite ir kitų svarbių priemonių, tokių, kaip reguliarus sportas, sveika mityba ir masažas.