Apsauga nuo saulės

Pasitelkite gamtos galią ir technologijų naujoves, kad apsaugotumėte odą nuo saulės spindulių. Pas mus rasite aukščiausios kokybės produktus, kurie ne tik suteiks odai ilgalaikę apsaugą nuo UV spindulių, bet ir pamaitins bei drėkins ją. Nėra reikalo pasirinkti tarp grožio ir saugumo – mūsų produktai suteikia abu!


Apsauginiai kremai nuo saulės tampa nepakeičiamu vasaros atributu siekiant išsaugoti sveiką ir gražią odą. Apsaugodami odą nuo saulės sumažiname odos vėžio riziką ir išvengiame ankstyvo senėjimo požymių, tokių kaip raukšlės ir pigmentinės dėmės. Taip pat šie kremai padeda išlaikyti odos drėgmę ir elastingumą.

Renkantis apsauginį kremą nuo saulės, reikia atkreipti dėmesį į SPF faktorių. Kuo jis aukštesnis, tuo didesnę apsaugą nuo saulės suteikia kremas. Rekomenduojama naudoti kremą su SPF ne mažiau nei 30. Jei planuojate maudytis ar sportuoti, rinkitės kremą, kuris yra atsparus vandeniui. Atkreipkite dėmesį į kremo sudėtį. Venkite kremų, kuriuose yra cheminių filtrų, kurie gali sukelti alergiją ar dirginimą. Rinkitės kremus su natūraliais filtrais.

Apsauginį kremą nuo saulės naudokite teisingai. Tepkite kremą gausiai ant visų atvirų kūno vietų 20 minučių prieš išeinant į lauką. Pakartotinai tepkite kremą kas 2 valandas, o maudantis ar sportuojant – dažniau. Nepamirškite apsaugoti lūpų ir ausų.