Aliejai ir ampulės

Plaukų aliejai ir ampulės yra intensyvios priežiūros produktai, skirti atkurti, maitinti ir stiprinti plaukus. Aliejai suteikia plaukams drėgmės, švelnumo ir blizgesio, bei apsaugo juos nuo neigiamų išorinių veiksnių. Ampulės, turinčios koncentruotų aktyviųjų ingredientų, spartina plaukų atsinaujinimą, kovodamos su jų sausumu, lūžinėjimu ar silpnumu. Abi šios priemonės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori suteikti savo plaukams papildomos apsaugos ir maitinimo.

-10%

Plaukų aliejai ir ampulės – tai intensyvios priežiūros priemonės, padedančios atgaivinti net ir pažeistus plaukus ir suteikiančios jiems sveiką, žvilgantį vaizdą. Įtraukus šias priemones į savo plaukų priežiūros rutiną, galėsite džiaugtis stulbinamais rezultatais.

Plaukų aliejai aliejai prasiskverbia giliai į plauko struktūrą ir atkuria drėgmės balansą, pašalindami sausumą ir šiurkštumą. Aliejuose esančios maistingosios medžiagos stiprina plaukus iš vidaus, apsaugo nuo lūžinėjimo ir pažeidimų. Reguliarus aliejaus masažas į galvos odą skatina kraujotaką ir stimuliuoja plaukų folikulus, taip skatindamas plaukų augimą.

O plaukų ampulėse gausu koncentruotos veikliųjų medžiagų, kurios greitai ir efektyviai veikia plaukus. Ampulės gali būti naudojamos sausų, pažeistų, slenkančių ar dažytų plaukų priežiūrai. Šias priemonės lengva naudoti namuose, tereikia jas įtrinti į plaukus ir palaikyti rekomenduojamą laiką. Jos suteikia greitą ir matomą rezultatą, pagerindamos plaukų būklę jau po pirmo panaudojimo.