Plaukų kaukės, losjonai

Plaukų kaukės ir losjonai yra tikras gelbėjimas sausiems, pažeistiems ar silpniems plaukams. Šie produktai intensyviai maitina, atkuria ir drėkina plaukus, suteikdami jiems gyvybingumo, elastingumo ir blizgesio. Kaukės giliai įsigeria į plaukų struktūrą, o losjonai teikia lengvumo ir apsaugos nuo išorinių veiksnių. Investuodami į kokybiškas kaukes ir losjonus, jūs investuojate į savo plaukų sveikatą ir grožį.

-60%
-60%
7,6019,00
Į krepšelį
-15%

Ieškote būdo giliai pamaitinti, atgaivinti ir sustiprinti savo plaukus? Pas mus rasite platų plaukų kaukių ir losjonų asortimentą, skirtą įvairiems plaukų tipams ir poreikiams:

- Maitinamosios plaukų kaukės: šios kaukės, praturtintos natūraliais aliejais ir vitaminais, giliai įsiskverbia į plaukų folikulus ir atkuria plaukų drėgmės balansą, padeda kovoti su plaukų sausumu ir lūžinėjimu.
- Atstatomosios plaukų kaukės: specialiai pažeistiems plaukams sukurtos kaukės, kurios atkuria plaukų struktūrą, užpildo pažeidimus ir suteikia jiems žvilgesio.
- Stiprinamosios plaukų kaukės: šios kaukės padeda sustiprinti plaukus nuo šaknų iki galiukų, padidina jų atsparumą lūžinėjimui ir iškritimui.
- Plaukų augimą skatinančios kaukės: specialūs ingredientai, tokie kaip kofeinas ir biotinas, esantys šiose kaukėse, stimuliuoja plaukų folikulus ir skatina plaukų augimą.
- Plaukų kondicionavimo losjonai: lengvos tekstūros losjonai, kurie padeda iššukuoti plaukus, suteikia jiems elastingumo ir žvilgesio.